Alpine Cabin Pr 2026
| Wi-Fi | Gratis parkering | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
With a maximum capacity of 6 guests, the 3-bedroom Alpine Cabin Pr 2026 Tavera Abajo offers parking.
This accommodation features a balcony and a dining area, along with air conditioning for a comfortable stay. The holiday home comes with a bathroom with a separate toilet and a shower.
A fridge and kitchenware, as well as other self-catering facilities, like coffee/tea making equipment are provided at an equipped kitchen.
- Flygplatser
- Cibao internationell flygplats25 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Grill faciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Alpine Cabin Pr 2026?
Ja, Alpine Cabin Pr 2026 tillhandahåller WiFi i hela boendet. - ❓
Finns det ett kök på Alpine Cabin Pr 2026?
Ett komplett kök finns på Alpine Cabin Pr 2026. - ❓
Vilka gäster kommer oftast till Alpine Cabin Pr 2026?
Alpine Cabin Pr 2026 passar för affärsgäster men alla gäster är välkomna.